Починаючи з 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція по збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з різними вадами.

Мета Фонду – порятунок життя і здоров'я дітей; повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, усестороннього контролю і публічного звітування.

Київська область щорічно бере активну участь у проведенні зазначеної акції. Протягом 2006-2015 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 914 925,12 грн.

Задля подальшого розвитку благодійного руху на теренах Київщини, Фонд оголосив конкурс на посаду «Регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Тривалість конкурсу до 1 листопада 2015 року, потрібно надіслати резюме за електронною адресою: sercekiev@gmail.com.

Основні вимоги:

1.      Вміння організовувати людей.

2.      Бажання розповсюджувати благодійний рух.

3.      Відповідальність та креативність.

Фонд в свою чергу забезпечує необхідним поліграфічним матеріалом для організації акції, підтримкою державних структур, інформаційна кампанія. Дана посада не оплачується.

Детальна інформація: sercedoserca.com.ua або за тел. (044) 278 40 19, (093) 605 30 20.