Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!«Добро – жменями»

Саме під таким гаслом триває благодійна акція в усіх регіонах України. Наприкінці червня з ініціативи благодійного фонду «ОВЕС» стартувала Всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів. Варто зазначити, що для виготовлення протеза руки необхідно 500 тисяч кришечок, а для протеза ноги – 850 тисяч.

Тому учні Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району теж приєдналися до цієї акції. Її ініціатором  став вчитель економіки нашої школи Юрій Андрійович Федоренко. Шкільний парламент підтримав ініціативу і школярі активно включилися в збір. В кожному класі стояв саморобний контейнер, до якого учні протягом майже двох місяців зносили пластикові кришечки. Зібрано було 6,3 кілограм, які передані волонтерам.

Всі діти віднеслися до збору з великою відповідальністю, бо акція передбачає дві мети – окрім допомоги пораненим воїнам, це ще й очищення навколишнього середовища від пластику, який не розпадається в природі протягом багатьох десятків років.

 

Заступник з виховної роботи
Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Інна Криворучко