Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулися культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі та інші тематичні заходи, з нагоди обласного свята «День Київщини»

 Протягом минулого тижня в закладах культури Переяслав-Хмельницького району відбулися культурно-мистецькі, інформаційно - просвітницькі та інші тематичні заходи, з нагоди обласного свята «День Київщини», що цього року відзначався 24-25 жовтня. 

 Одним із таких стало свято під назвою «Земля по обидва береги Дніпра», на базі будинку культури с.Жовтневе. 

 В ході свята добрий настрій глядачеві дарували молоді таланти Жовтневої ЗОШ та ДНЗ «Малятко», «народний» колектив «Берегиня» (БК с.Жовтневе) та солісти районного Будинку культури. 

 Також, в рамках даного заходу, свою творчість про любов до рідного краю дарував «народний» аматорський колектив «Чорнобривці», БК с.Гланишів, керівник Михайло Бобик. Колектив представив широку палітру козацьких, стрілецьких, народних та сучасних пісень, що пов’язані зі славою козацтва.

 В населених пунктах району відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам`ятних знаків та місць поховань видатних діячів Київщини та українського державотворення XX-XXI століть, загиблих земляків-учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.