План заходів з відзначення у Переяслав-Хмельницькому районі Дня визволення України від фашистських загарбників

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА
РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                                                           №

Про заходи з відзначення у Переяслав-Хмельницькому районі
Дня визволення України від фашистських загарбників

Відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про місцеві державні адміністрації» та з метою вшанування ветеранів війни, пам’яті полеглих у боротьбі із нацизмом:

1.   Затвердити план заходів звідзначення у Переяслав-Хмельницькому районі Дня визволення України від фашистських загарбників (далі – план заходів), що додається.

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, виконавчим комітетам сільських рад Переяслав-Хмельницького району забезпечити виконання плану заходів.

3. Управлінню фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації профінансувати Переяслав-Хмельницьку районну державну адміністрацію в сумі 1000,00 (одна тисяча гривень 00 копійок)  на цілі, зазначені в пункті 2 цього розпорядження за рахунок коштів районного бюджету, передбачених по КТКВ 110502, згідно з кошторисом, що додається (додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
Перчука В.М.

Голова адміністрації                                                                                                            Г.І.Дубина

Розпорядження
голови адміністрації
                                                                                                                                                №

П Л А Н
заходів з відзначення у Переяслав-Хмельницькому
 районі Дня визволення України від фашистських загарбників

1. Провести:

1) мітинг-реквієм з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників біля пам’ятного знаку героям Букринського плацдарму, полеглим восени 1943 року, розміщеного в адміністративних межах Циблівської сільської ради.

Відділ культури адміністрації

28 листопада 2015 року.

2) зустрічі керівництва Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, сільських голів сіл Переяслав-Хмельницького району з представниками громадських організацій ветеранів Другої світової війни та визвольних змагань українського народу цього періоду, а також учасників антитерористичної операції.

Сільські голови сіл Переяслав-Хмельницького району, відділ розгляду звернень громадян, доступу до публічної інформації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації

Жовтень-листопад 2015 року.

3) у загальноосвітніх школах та навчальних закладах Переяслав-Хмельницького району тематичні уроки, лекції, бесіди семінари щодо ролі і місця України у Другій світовій війні, внеску українського народу у перемогу над нацизмом, а також відповідні тематичні заходи в закладах культури.

Відділ освіти адміністрації, відділ культури адміністрації

2. Забезпечити:

1) виконання додаткових заходів щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування ветеранів Другої світової війни та визвольних змагань українського народу цього періоду, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих, можливого надання їм адресної матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту населення адміністрації

Жовтень – листопад 2015 року.

2) благоустрій меморіалів, пам’ятників, братських могил, місць поховань загиблих у війні.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури адміністрації, сільські ради Переяслав-Хмельницького району

Жовтень – листопад 2015 року.

3) допомогу громадським організаціям ветеранів для здійснення ними статутної діяльності, пов’язаної з проведенням акцій з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Відділ розгляду звернень громадян, доступу до публічної інформації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації

Жовтень – листопад 2015 року.

4) широке висвітлення урочистих та меморіальних заходів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

Степанчук К.С.

Жовтень – листопад 2015 року.

5) дотримання громадського порядку, стабільної суспільно-політичної ситуації, недопущення провокацій чи конфліктів.

Переяслав-Хмельницький МВ ГУ МВС України в Київській області

28 жовтня 2015 року

Керівник апарату адміністрації                                                                                                          В.М.Перчук