"Урядова гаряча лінія"

З Україною в серці

Подивімось на своє небо і думкою полиньмо аж до сонця і зірок і гляньмо на трепетну землю, і тоді відкриється нам на зелено-голубому лику планети край, що нагадує собою серце, - Україна! Це дорогий куточок землі кожному із нас, адже вона хоч і розіп’ята на хресті історії, все ж таки свята. І рідне небо посилає нам силу для життя.

Любов до рідної землі, Батьківщини виховується  з молоком матері. Тож немає кращого неба, ніж небо України, і кращої землі, ніж наша Україна.

Недаремно в  Дівичківській ЗОШ І – ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району, 17 грудня 2015 року,  лунали поетичні рядки про Україну. Учні 7 класу, разом зі своїм класним керівником Коваленко Т. В., підготували для учнів 5-7 класів цікаві «Літературні читання». Учні поглибили знання про українську символіку, виразно продекламували поетичні рядки відомих українських поетів.  Весь захід був спрямований на формування в учнів усвідомлення того, що кожна особистість для своєї держави потрібна, переконати учнів у розумінні духовних скарбів українського народу, у величі рідного слова, прищеплювати любов до Батьківщини, до своїх рідних. Бо без маленьких українських родин не було б великої України.

А учні 8-11 класів провели усний журнал «На передовій». Учні переглянули відеофільм, запис відеоролика пісні «Чорна квітка»  (Оксани Білозір), прочитали вірші про Україну. Таким чином, формувалося в учнів розуміння поняття  єдності та цілісності України, відчуття приналежності до великої нації, усвідомлення того, що ми українці. Виховувалося почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, любов до рідної неньки України, патріотичну свідомість, прагнення стати гідним громадянином своєї держави.

Україна одна, вона наша мати, а ми її діти. Тож нехай воскресне перед зорею третього тисячоліття страдниця Україна, вона заслужила благословення і щастя під сонцем. Воскреснемо! Бо світить нам у віки пророцтво Тараса: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».

Заступник директора з НВР
Дівичківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Семенюк Н. В.