Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!На Київщині провели семінар для внутрішньо переміщених осіб

Днями у в комунальному вищому навчальному закладі облради «Академія неперервної освіти» відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб «Процедура реалізації свого конституційного права на земельну ділянку». Спікерами на заході виступили Андрій Гиренко, Марія Кличановська та Гліб Омельченко.

Семінар був організований громадською організацією «Кримська діаспора» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та уряду Японії у рамках проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Так, в ході заходу обговорили питання практики організації пошуку та отримання земельної ділянки, роз’яснювали порядок користування публічної кадастрової картою України в режимі он-лайн, розглянули перелік необхідної нормативної бази для отримання земельних ділянок. Також в ході дискусії надавали відповіді на питання по земельному праву та поради щодо використання земельного законодавства.

Зокрема, в ході семінару відбулось обговорення нагальних проблем правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Учасники семінару висловили подяку організаторам заходу та сподівання щодо подальшої підтримки для них з боку громади.

Сайт КОДА