"Урядова гаряча лінія"

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація та автомобільні перевізники уклали договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Переяслав-Хмельницького району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 09.12.2016 № 545 «Про введення в дію рішення конкурсного комітету для визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району та замовником перевезень на яких є Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація, від 01 грудня 2016 року», 28 грудня 2016 року Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація, в особі голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Пряхіна Андрія Володимировича, та автомобільні перевізники, які стали переможцями конкурсу, уклали договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Переяслав-Хмельницького району.

Перевізник

Номер маршруту