"Урядова гаряча лінія"

Підведення підсумків роботи громадської ради при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації

29 грудня, а саме перед новорічно-різдвяними святами, в приміщенні Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбулася підсумкова зустріч членів громадської ради, ініціатором якої стала голова ради Тетяна Андросенко. Участь у зустрічі взяли заступник голови РДА Любов Онопрієнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, найактивніші члени громадської ради та інші небайдужі громадяни.

Зі словами вдячності та новорічними привітаннями до присутніх звернулася Тетяна Андросенко (голова громадської ради при РДА, голова громадської жіночої організації «Надія»), подякувала за проведену роботу всім членам громадської ради та керівництву райдержадміністрації, яке завжди брало активну участь як у спільних засіданнях, так й у вирішенні різноманітних проблем.

Підводячи підсумки дворічної діяльності громадської ради, присутні зазначили, що багато було піднято та обговорено важливих проблем, які турбували громадськість, більшість яких вдалося вирішити. Але саме головне, що за цей період найактивнішими представниками громадських організацій був «напрацьований скелет» для передачі досвіду новому складу громадської ради, яка буде утворена в наступному 2017 році. Також обговорено нові правила прийняття до громадської ради, щоб до її складу увійшли дійсно активні, бажаючі щось змінювати люди, а також залучати побільше ініціативної молоді з креативними ідеями, та людей старшого покоління із набутим великим життєвим досвідом.