"Урядова гаряча лінія"

До уваги, суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти!

Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти, з 17.12.2016 року при здійсненні зазначених операцій, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.                            За недотримання вимог передбачених Законом України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а також положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 року № 502, зареєстрованої  у Міністерстві юстиції України 07.05.2014 №480/25257 передбачена відповідальність, яка визначена статтею 18 Закону № 265.                                                                      З відповідною інформацією, можливо детально ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України за гіперпосиланням: www.bank.gov.ua  у розділі «Новини».

Броварська ОДПІ

КерівникиБроварської ОДПІ провели 71 прийом громадян

Кожен громадянин має конституційно закріплене право на звернення. Реалізуючи його, посадовці фіскальної служби організовують відповідні заходи та проводять їх аналіз. Так, з початку поточного року керівництвом Броварської ОДПІ проведено 71 особистий прийом, представників бізнесу та громадськості, в тому числі: керівником – 45 особистих прийомів, заступниками – 26.  Найбільш актуальними питаннями, що порушувалися під час зустрічей були: різні аспекти загальнодержавних та місцевих податків і зборів, оподаткування єдиним соціальним внеском, проведення контрольно-перевірочних заходів, подання податкової звітності, реєстрації та обліку платників податків та ін.             Броварська ОДПІ нагадує, що графік та детальна інформація щодо організації особистого прийому громадян посадовими особами Броварської ОДПІ  розміщено на субсайті ГУ ДФС у Київській області.

Броварська ОДПІ