Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Спецоперація «Акциз – 2017»: перешкоджено діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області перешкодили діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів, які здійснювали незаконну реалізацію дизельного палива.

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017» та досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 275 КК України за фактом порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, 25 березня 2017 року на території Васильківського району здійснено ряд слідчо-оперативних заходів.

За словами начальника оперативного управління ГУ ДФС у Київській області Романа Потапова, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності,приблизна вартість яких складає 613 тис. 160 гривень. Зокрема, це паливо моторне (ДП) у кількості 7 тис. 800 літрів орієнтовною вартістю 173 тис. 160 гривень, а також два автозаправочні комплекси орієнтовною вартістю 440 тис. гривень.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

Досудове розслідування триває.

ГУ ДФС у Київській області

   
 


    

Апаратна нарада

28 березня перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Бобровнік провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, сільські голови сільських рад району, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради присутні заслуховували звіти керівників установ та організацій, зокрема начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олексій Гич повідомив про проведення в районі двомісячника благоустрою, та закликав всіх долучитися до роботи з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, озеленення, санітарного стану населених пунктів, прилеглих до них територій та впорядкування цвинтарів.

Заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко поінформувала присутніх про проект «Let’s do it,Ukraine!» - «Зробимо Україну чистою» та наголосила, що до даної акції обов’язково потрібно долучати сільську молодь, адже вони – майбутнє нашого району.

   

   

Засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району

28 березня 2017 року відбулось засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району за участю представників Єрківецької, Ковалинської сільських рад та представників Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.

На засіданні комісії перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік ознайомив присутніх членів комісії з розпорядженням голови адміністрації від 14.02.2017 № 105 «Про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району».

Проаналізовано використання земель в межах і за межами населених пунктів, наявність земель запасу, чи обробляються дані землі та якими підприємствами на території Єрківецької та Ковалинської сільських рад Переяслав-Хмельницького району.

       


В районному будинку культури відбулася прем’єра вистави «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка

26 березня напередодні Міжнародного Дня театру, народний театр районного Будинку культури, який налічує 60  років творчої діяльності, представив прем’єру  вистави  «Сватання на Гончарівці» за однойменною  п’єсою Г.Квітки-Основ’яненка.

Захоплююче театральне дійство класики  драматургічного жанру  на сцені  втілили в життя народні артисти Переяславщини: Володимир Колодій (Стецько), працівник гіпермаркету «Нова лінія» в м. Бориспіль; Галина Горобець  (Одарка) педагог-організатор із с.Мала Каратуль, Юрій Павлов (Прокіп Шкурат), будівельник; Анна Скляренко (Уляна) в.о. начальника  відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА; Володимир Мисюра (Олексій), працівник ТОВ «Костал-Україна»; Олексій  Пагер (солдат Осип Скорик), працівник охорони с. Циблі; Анатолій Євсевський (сват Тиміш), керівник народних аматорських колективів – «Переяславський диксиленд» та «Криниченька», Віктор Григорович (Павло Кандзюба), працівник охоронної служби в м. Києві, танцювальний колектив «Реверанс» Будинку культури с. Велика Каратуль (керівник  Владислава Рубан); Юлія Ковалівська (подруга Уляни), методист-сценарист РБК; Андрій Мисюра (парубок), студент  ДВНЗ Переяслав-Хмельницький  ДПУ ім. Сковороди, Андрій Барсименко (парубок), учень  ЦПТО; діти: Міша Галіченко, Роман Калініченко, Віка Мардело та Каріна Лисенко (учні  міських ЗОШ №2 і №6); Наталія Ходан, Людмила Потапенко та Ольга Черненька (учасниці  народного фольклорного ансамблю «Помокляночка» Будинку культури с. Помоклі), Микола Губар (музика),Заслужений працівник культури України, доцент ДПУ ім. Сковороди  та  Володимир Петриченко (музика), керівник народного вокального ансамблю «Водограй» м. Переяслав-Хмельницький.

«Сватання на Гончарівці»  стало справжнім  вибухом щирих  емоцій, людських почуттів - таких різних, і таких неповторних! Була гарна музика, танці, гра  артистів – аматорів, щира, безпосередня! А ще був сміх,  нові  яскраві відчуття старої анекдотичної  ситуації  людського буття. Бо, хоч часи  і  змінюються, та драматургія фіксує отакі  уривки із життя  простих людей і дає відчути: головне  залишається незмінним в усі часи - це людські почуття, такі як, любов, доброта, взаємоповага, ніжність і щирість! Квіти, оплески, добрі слова вдячності стали  закінченою дією у театральному дійстві! Таки маємо ми в серці  те, що не вмирає!

За невтомну творчу працю, креативність, вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва району та з нагоди Міжнародного дня театру голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін та заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко вручили артистам Переяславщини подяку та квіти.

   
 

    

    

   

В рамках проведення двомісячника благоустрою в селі Світанок висаджено близько двохсот дерев

За ініціативи сільського голови Світанківської сільської ради Миколи Липка днями було проведено день благоустрою, до якого долучилися жителі даного населеного пункту. Участь взяло близько 80 осіб, а саме: працівники сільської ради, члени виконкому, сільські депутати, працівники будинку культури, учні та вчителі Світанківської НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та небайдужі жителі села.

Із великим завзяттям і старше, і молодше покоління взялося до роботи. У дружній та веселій атмосфері сільським активістам вдалося розчистити велику ділянку перед в’їздом в село. На узбіччі траси, де раніше були зрізані старі аварійно небезпечні дерева, світанківцями висаджено близько двохсот молоденьких саджанців берізок та лип. Місцевий орендар Віктор Невірко надав для робіт власну техніку, чим дуже допоміг односельцям.

Також працівники відділу культури Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та районного будинку культури провели прибирання прилеглої території до приміщення РБК.

Поступово до проведення двомісячника благоустрою долучаються й інші населені пункти Переяслав-Хмельницького району.
 
                     

Сергій Савчук: Більше 3 тисяч родин-учасників програми «теплих» кредитів отримали понад 3 млн грн безповоротної фінансової допомоги на утепленняНещодавно Урядова програма «теплих» кредитів запрацювала на повну силу і вже цього тижня її учасники отримали належне їм відшкодування витрат на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях.
Так, 23 березня, Держенергоефективності здійснило перше у цьому році відшкодування більше 3 тис. учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Сума фінансової допомоги на утеплення житла сягнула понад 3 млн гривень. Зокрема:
-         мешканці 47 багатоповерхівок, які об’єдналися в ОСББ та залучили в Ощадбанку та Укргазбанку кошти на впровадження енергоефективних заходів, отримали компенсацію своїх витрат у розмірі 3,02 млн гривень;
-         родини, які стали учасниками програми «теплих» кредитів через Ощадбанк, переслідуючи мету - утеплити індивідуальне житло, одержали відшкодування на суму 93 тис. гривень.
В обох випадках в установленому порядку кошти перераховано з державного бюджету на рахунки учасників програми у відповідних банках.
Агентство регулярно здійснює інформування населення про хід реалізації програми, зміни у ній, нововведення і головне – виплату з держбюджету фінансової компенсації за "теплими" кредитами.
«Для нас важливо, щоб учасники програми завжди були вчасно поінформовані про те, коли було здійснено відшкодування. Ця інформація додає впевненості ще тисячам родин долучитися до програми та впроваджувати заходи з економії енергоресурсів, щоб у результаті значно менше сплачувати за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Нагадаємо, що механізм співфінансування енергоефективних заходів, покладений в основу програми, прозорий за своїм характером та зручний для населення. Учасники програми не контактують з чиновниками, не обмежені у виборі виробника чи постачальника обладнання, а відшкодування здійснюється регулярно та у максимально короткі терміни – у середньому через два місяці з моменту отримання "теплого" кредиту. Населення також має можливість звертатися до місцевих органів влади за додатковою компенсацією витрат на утеплення.
Загалом, з початку дії програми сім'ям, які залучали кошти на утеплення приватних будинків чи квартир, виплачено з держбюджету 1.04 млрд грн., а ОСББ та ЖБК – 31,3 млн гривень. 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Сергій Савчук: Український ринок проектів з відновлюваної енергетики цікавий для інвесторів з Туреччини

23 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній: Global Investment Holdings – потужною інвестиційною компанією, серед основних напрямів роботи чимале місце займає відновлювана енергетика, а також Tres Energy, що інвестує та реалізує проекти з когенерації та тригенерації.

"Ми тісно співпрацюємо з місцевою владою і минулого року відібрали понад 70 інвестиційно-привабливих розроблених проектів з відновлюваної енергетики. Половина з них – це виробництво біогазу з побутових відходів, решта – когенерація з альтернативних джерел енергії, сонячна та вітроенергетика», - у ході перемовин розповів Голова Агентства та запевнив турецьку сторону, що кожен регіон України має значний обсяг ресурсів для виробництва чистої енергії. Якщо говорити про встановлення когенераційних установок, то в деяких регіонах агрокомпанії запевняють у готовності забезпечити стале постачання необхідного обсягу біомаси.
 
С.Савчук підкреслив, що особливо цікавими для фінансування можуть бути проекти із встановлення когенераційних установок на біомасі. За фінансовою моделлю, яку розробило Агентство, окупність установки 5 МВт електричної потужності та 13 МВт теплової потужності складе близько 3,5 роки, адже інвестор зможе продавати вироблену електроенергію за одним з найбільших у Європі "зеленим" тарифом у 12,4 євроценти/кВт*год, а тепло подавати у мережу міста. 
 
Під час зустрічі Голова Агентства також ознайомив турецьку сторону із станом розвитку відновлюваної енергетики в Україні, розповів про амбітні цілі у цій сфері та  акцентував увагу на створених у 2015 році сприятливих умовах на електрогенерації з чистих джерел, особливо біомаси. Сергій Савчук підкреслив, що Агентство продовжує активно займатися законодавчою роботою і вже цього тижня прийнято Парламентом розроблений спільно з Держенергоефективності закон, який дає інвесторам чітко визначений на законодавчому рівні тариф на виробництво тепла з альтернативних джерел. Для інвесторів – це додаткова гарантія повернення вкладених у проекти коштів.
 
У ході розмови турецька сторона зацікавилася особливістю впровадження «зелених» проектів в регіонах країни та наявністю необхідних для цього ресурсів.
 
Також, сторони обговорили законопроект про ринок електроенергії, який передбачає встановлення «зеленого» тарифу на спалювання побутових відходів. Днями законопроект схвалено Комітетом ВРУ з питань ПЕК та вирішено рекомендувати Парламенту прийняти його у другому читанні та в цілому. Якщо його буде прийнято Парламентом, то в країні відкриється новий ринок виробництва електроенергії з побутових відходів.
 
Загалом, сторони домовилися обмінюватися актуальною інформацією щодо ринку відновлюваної енергетики як в Україні, так і в Туреччині. У свою чергу, турецька сторона ознайомиться із низкою розроблених в Україні проектів, в які можна залучати інвестиції.
 
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

        
 
Київська митниця перешкодила ввезенню більше 5 кг канабісу на територію України

Вітчизняним підприємством, що здійснює декларування товарів в зоні діяльності митного поста «Святошин», з Європейського союзу було ввезено на митну територію України насіння коноплі (HEMP SEEDS), листя коноплі (HEMP LEAF) та бутони/квіти конопель (HEMP ORGANIC FARMING BUDS/FLOWERS), загальною вагою 5,32 кг.
На маркуванні ввезених товарів зазначалося, що вони не містять тетрагідроканабіол.
Однак, з метою забезпечення дотримання заходів перевірки були відібрані зразки товарів для дослідження. В результаті проведеної експертизи, проведеної спеціалізованою лабораторією, ввезені товари, а саме листя коноплі (HEMP LEAF) та бутони/квіти конопель (HEMP ORGANIC FARMING BUDS/FLOWERS) містять тетрагідроканабіол.
Тобто, ввезені на митну територію Україну речовини рослинного походження є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом.
За вказаним фактом ГУ Національної поліції у м. Києві внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.  Ведеться досудове  розслідування.

ГУ ДФС у Київській області