Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Увага! Важлива інформація!Переяслав-Хмельницька ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що в зв’язку з виконанням ремонтних робіт по заміні ШРП №37 в с. Веселе по вул. Миру буде припинено газопостачання з 09:00-17:00, 18 грудня 2017 року.

Працівників Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду привітали з професійним святом

 

Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду.  З нагоди відзначення професійного свята в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді відбувся урочистий захід, на який завітали голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда.
Голова Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Олександр Рева звертаючись з вітальними словами до колективу, побажав всім суддям і працівникам суду подальшої енергії, витримки та наполегливості, усвідомленого почуття відповідальності, нових здобутків та звершень. Подякував за сумлінну працю та вручив Почесні грамоти від голови апеляційного суду.
У своєму виступі Андрій Пряхін зазначив що почесна й відповідальна місія служіння правосуддю вимагає від суддів,  працівників судів глибоких знань, досвіду, високих моральних якостей та відданості справі. З нагоди професійного свята побажав суддям міцного здоров’я, мудрості, наснаги, оптимізму та мужності у нелегкій роботі.
Подяками Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради за багаторічну, сумлінну, безперервну працю в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді Київської області та з нагоди святкування Дня працівників суду були відзначені кращі працівники галузі.
 
  

  

  


       


   
     
      

        

 

Відбувся майстер-клас з класичної хореографії

12 грудня 2017р. в м.Бровари, в Палаці творчості для дітей та юнацтва відбувся майстер-клас з класичної хореографії на базі народного хореографічного ансамблю «Галатея» - керівник Лисохмара Наталія Олександрівна. Представники від Переяслав-Хмельницького району Данько Надія Володимиріна - керівник зразкового танцювального колективу «Ластівка» та Девко Владислава Володимирівна - керівник танцювального колективу «Реверанс» БК с.Велика Каратуль, отримали задоволення та масу позитивних емоцій. А головне пересвідчились в нелегкій праці митців танцю. І це ще раз доводить, що класичний танець – фундамент всіх сценічних видів танцю.

  
Відбулись урочистості та церемонія нагородження лауреатів культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі»

З нагоди 85-річчя утворення Київської області, 09 грудня 2017 року об 11:00 у м.Обухів Київської області в приміщенні районного центру культури і дозвілля відбулись урочистості та церемонія нагородження лауреатів культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі».
Делегація Переяслав-Хмельницького  району також була запрошена на цей захід. Велика кількість колективів та майстрів декоративно-прикладного (ужиткового) мистецтва Київської області стали лауреатами культурно-мистецької акції. З нашого району удостоївся нагородження народний вокальний  ансамбль «Калинонька» Єрковецького сільського Будинку культури, керівник художній Кондратенко Катерина Вікторівна.
Окрасою заходу став виступ Державного академічного Волинського народного хору.

   


   

Уроки про сервіс для дітей

Працівники сервісних центрів МВС провели ознайомчі уроки для дітей по всій країні. Загалом відбулося більше 40 зустрічей зі школярами з метою налагодити двосторонній зв'язок державної установи та учнів молодших і середніх класів.
Представники сервісних центрів МВС познайомили дітей з принципами, за якими надаються основні адміністративні послуги населенню, підкреслили важливість клієнтоорієнтованості працівників та продемонстрували основні етапи cервісного обслуговування. Сервісні центри МВС постійно працюють над розвитком і поширенням культури надання послуг, тому метою уроків було пояснити школярам, що таке сервіс, а також загальноприйняті правила поведінки як на дорозі, так і в суспільстві. У відповідь школярі поділилися власним розумінням сервісу.
До зустрічей долучилися представники Національної поліції України. Вони закцентували увагу школярів на загальних положеннях  Правил дорожнього руху та ролі пішоходів у дорожньому русі.
Під час зустрічей представники державних установ посилалися на проект «Турбота – це...», започаткований сервісними центрами МВС в листопаді. Проект доступно ілюструє принципи турботи про оточуючих та поваги до них в процесі дорожнього руху,  зрозумілі і дорослим, і дітям. Також деякі школярі перевірили власні знання ПДР, пройшовши нескладне тестування.
Реформа сервісних центрів МВС триває вже більше року і до кінця 2017 року по всій країні працюватиме вже 50 оновлених сервісних центрів МВС. Слідкувати за нашими новинами можна на офіційному сайті hsc.gov.ua або на сторінці в Фейсбук. Консультації надаються за телефоном 044-290-19-88. 
 
   


   


   


   

До уваги керівників підприємств та підприємців! Набрали чинності Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

Броварська ОДПІ інформує платників податків що з 08.12.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.10.2017 № 839, яким затверджено Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (далі – Наказ               № 1588).
Зокрема, Порядком визначено функції територіальних органів Державної фіскальної служби України щодо організації роботи з реєстрації та ведення обліку платників податків.
Крім того, виключено норми, що стосуються призначення та проведення перевірок під час процедури реорганізації або ліквідації платників податків, врегулювання питань сплати податкових зобов’язань та податкового боргу, а також особливостей обліку у контролюючих органах великих платників податків.
Слід зазначити, що довідки, свідоцтва, повідомлення та відомості, які формуються і видаються контролюючими органами відповідно до Порядку можуть підписувати не тільки керівники та їх заступники, а й уповноважені особи контролюючого органу.
Також змінена форма та порядок заповнення Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-0ПП.
З оновленим текстом Наказу № 1588 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).
Броварська ОДПІ
 
 

До уваги платників!

 Граничний термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування – 15 грудня

Броварська ОДПІ зазначає, що відповідно до п.п.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити один раз протягом календарного року.
Перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється шляхом подання відповідної заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. 
Таким чином, граничним терміном подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2018 року є 15 грудня 2017 року. 
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік. Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені для відповідних груп платників єдиного податку (п.291.4 ст.291 ПКУ). 
 
Поряд з цим нагадуємо, що відповідно до підпункту 298.2.1 пункту 298.2 статті 298 ПКУ для відмови від спрощеної системи оподаткування суб'єкт господарювання подає заяву не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).
Таким чином 21 грудня 2017 року закінчується термін для подання заяви про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування з 01 січня 2018 року.
 
Подати відповідні заяви платники мають змогу завітавши до Центру обслуговування платників(далі - ЦОП) Броварської ОДПІ або ЦОПів відділень території обслуговування.
Нагадуємо: ЦОП Броварської ОДПІ розташований за адресою:                    м. Бровари, вул. Київська 286, працює з понеділка по четвер з 9 до 18 години, в п’ятницю з 9 години до 16 години 45 хвилин,  в суботу до 13 години, обідня перерва з 13 години до 13 години 45 хвилин.
Також за вищезазначеним графіком працюють ЦОП відділень Броварської ОДПІ, які розташовані за адресами:

смт. Баришівка, вул. Київський шлях буд.48;

м. Бориспіль, вул. Котляревського  буд.2;

смт. Згурівка, вул.Українська, буд.19;

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана-Хмельницького буд.95;

м. Яготин, вул. Незалежності буд.106;

м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а.


Броварська ОДПІ
 

До уваги керівників та бухгалтерів підприємств!

Система моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних буде тимчасово призупинена

Верховна рада прийняла в другому читанні та в цілому зміни до Податкового кодексу, відповідно до якого вводяться нові тимчасові правила реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.
Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018.
Ця норма не буде розповсюджуватися на такі ПН/РК:
- станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення та документи;
- станом на 1 грудня 2017 року прийнято рішення про відмову в реєстрації та по яких не розпочаті процедури адміністративного або судового оскарження.
Податкові накладні, реєстрація яких зупинена з 1 грудня та по яких платником податку після 1 грудня подані пояснення і копії документів мають бути прийняті протягом 5 робочих днів. У разі, якщо у цей строк не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації ПН/РК, реєстрація таких накладних здійснюється на наступний робочий день, за днем закінчення терміну розгляду пояснень і документів платника податку.
Нові норми вступають в силу з наступного дня після опублікування закону.
СМКОР призупиняє дію на два місяці. За цей час від набрання законом чинності Кабінет міністрів має визначити новий порядок дії системи блокування податкових накладних.
Платники території обслуговування Броварської ОДПІ можуть отримати роз’яснення з даного питання за телефоном (04594) 5-30-29.
Броварська ОДПІ
 

На Переяславщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року в актовій залі РДА зібралися керівники установ, організацій, працівники райдержадміністрації, районної ради та громадськість для гідного   відзначення  мужності,  самовідданості  і
високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на
Чорнобильській   АЕС.
Дивлячись відео-сюжети «День  в історії» про  вибух  на  Чорнобильській  АЕС та відеокліп  на пісню Наталії  Май «Чорнобильська  біда» присутні мали можливість згадати ті страшні події 1986 року.
Під час заходу своїми спогадами поділився наш земляк, житель села Ковалин, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – Віталій Синенко, який під час тих трагічних подій працював на ЧАЕС.
Звертаючись до присутніх голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  Андрій Пряхін зазначив, що події Чорнобиля ніколи не зітруться в пам'яті десятків поколінь, а катастрофа назавжди залишиться спільним болем. Щиро подякував всім, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.  Побажав усім присутнім миру, здоров'я та довгих років життя.
Пам'ять тих, хто боровся із наслідками аварії на ЧАЕС, вшанували хвилиною мовчання.
За героїзм, самовідданість та мужність проявлені у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, врятоване майбутнє для своїх нащадків подяками від голови райдержадміністрації та голови районної ради з грошовими винагородами нагороджені жителі Переяславщини - учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У виконанні гурту  «Первоцвіт», будинку  культури  села Горбані, прозвучала  пісня «Лелеча  доля» та «Помолюся тихо».  Художнє читання виконала Ольга Онопрієнко (директор будинку культури села Горбані).
Нехай у цей день, тяжкі дзвони Чорнобиля  відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. Хай залишиться у минулому і ніколи не повториться у майбутньому жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ці події навчить нас цінувати мир та спокій.