"Урядова гаряча лінія"

Засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району

16 березня 2017 року відбулось засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району за участю представників Виповзької та Вовчківської сільських рад та представників Переяслав-Хмельницької РДА.
На засіданні комісії перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік ознайомив присутніх членів комісії з розпорядженням голови адміністрації від 14.02.2017 № 105 «Про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району».
Також було проаналізовано використання земель в межах і за межами населеного пункту, та наявність земель запасу і чи обробляються дані землі та якими підприємствами на території Виповзької та Вовчківської сільських рад.