Переяславщина попрощалася з Героєм Олександром Довгим

5 квітня 2017 року провести в останню путь Героя Переяславщини Олександра Довгого прийшло багато жителів міста та району, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін заступник голови РДА Юрій Бобровнік, керівник апарату РДА Валерій Перчук, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, депутати Переяслав-Хмельницької районної ради.

Олександр Довгий був призваний до Збройних Сил України в першу хвилю мобілізації – 19 березня 2014 року. Деякий час він служив у місцевому райвійськкоматі. 3 29 лютого 2016 року вибув у військову частину, яка дислокується в зоні АТО.

Громадянська панахида за загиблим відбулася в Свято-Воскресінській церкві. Поховано переяславця з військовими почестями на місцевому кладовищі. Вічна Слава Героєві – захисникові Вітчизни.