"Урядова гаряча лінія"

Керівництво Переяслав-Хмельницького району не забуває про своїх Героїв

Незабаром вся Україна святкуватиме найбільше християнське свято – Великдень, свято добра, віри, надії та любові, яке шанують багато, а святкують практично всі.
13 квітня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін та заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко, зустрілися з сім`ями загиблих воїнів АТО та відвідали могили Героїв Олега Доги (с.Гребля) та Станіслава Зінчика (с.Гайшин).
14 квітня 2017 року перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Бобровнік зустрівся з сім’ями Володимира Корнєва (с.Дівички) та Володимира Ринкуна (с. Студеники).
Андрій Пряхін висловив слова вдячності родичам загиблих Героїв за неоцінений подвиг заради нашої України, наголосив, що пам'ять про них завжди житиме у серцях переяславців.
Усі сім’ї загиблих воїнів АТО отримали Великодні подарунки від Київської облдержадміністрації та Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.