"Урядова гаряча лінія"

У селі Помоклі Переяслав-Хмельницького району встановили вказівні знаки

13 квітня, у “чистий” четвер, на трьох в’їздах у село Помоклі (Переяслав-Хмельницький район, Київська область) встановили вказівні знаки. На металевих стійках  розміщені кольорові пластикові таблички з назвою села та гербом. Висота конструкцій – близько 2,70 метра.

Розробкою дизайну вказівників і їх виготовленням займалися колишні жителі Помоклів,  брати Микола і Валентин Більки, які працюють у столичному рекламному агентстві.

На в’їзді з боку села Виповзки в нас поля, тому на вказівному знаку – небо і хліб колоситься,  від  Соснови росте ліс, тому зобразили хатину і дубову рощу, а на вказівнику від Строкови, де раніше було болото, – озеро й березовий гай,– розповів сільський голова Микола Клименко.  – За матеріали для знаків заплатило підприємство “Євросем”, за фарбу і цемент – ПП “Соснова”. А ми з Дмитром Книшем зварили конструкції. Встановили їх силами сільської ради.

Того ж дня вказівні знаки освятив  настоятель Покровської церкви Іван Поліжак.