"Урядова гаряча лінія"

Подаруй дитині радість на Великдень

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України одне з найпочесніших місць. Це свято символізує перемогу Весни над Зимою, тепла над  холодом, Добра над Злом. Його шанують і святкують практично всі.

Особливо приємно, коли  разом із духовною радістю під час великодніх сім'ї, що переживають складні життєві обставини, отримають і земні дари.
13 квітня 2017 року Переяслав-Хмельницький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже традиційно привітав вразливі категорії сімей району зі святом Воскресіння Господнього.
Цьогоріч працівники центру розвезли паски в родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають дітей-інвалідів з особливо тяжкими діагнозами та в прийомні сім’ї.

Основна мета таких заходів – подарувати промінь сонця дітям, які не мають справжніх родин, позбавлені батьківської любові та не відчувають турботи і підтримки сім’ї. Стати добрішими, милосерднішими, зробити життя дітей більш світлим та комфортним у силах кожного. Тому працівники Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ постійно опікуються маленькими мешканцями району.