"Урядова гаряча лінія"

В Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

19 квітня 2017 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації було нагороджено переможця першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Інну Шость.

Перший тур  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» було проведено 13 квітня 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації. На конкурсі був присутній голова адміністрації Андрій Пряхін, який привітав учасників та наголосив, що першочерговим завданням переможця буде гідно представити Переяслав-Хмельницьку районну державну адміністрацію на обласному рівні з метою підвищення рейтингу та престижу державної служби. Голова організаційного комітету з проведення у 2017 році в структурних підрозділах Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Валерій Перчук зазначив, що конкурс є головним етапом супроводження кар’єрного зростання, самостійного професійного навчання та самореалізації державного службовця. Завдяки Конкурсу у державних органах поступово створюється особлива система самоосвіти – комплексне підвищення кваліфікації. Член організаційної комісії Інна Левченко ознайомила учасників з умовами проведення конкурсу: «Конкурс проводиться у три етапи: І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап на регіональному рівні протягом травня-червня та ІІІ етап на державному рівні протягом вересня-жовтня. Впродовж 8 місяців учасники конкурсу зможуть перевірити рівень своєї професійності шляхом проходження співбесіди, захисту творчої роботи, представлення презентації, участі у діловій грі, вирішення складних завдань щодо прийняття управлінських рішень».
     В номінації «Кращий спеціаліст» брали участь – Ірина Мельник, головний спеціаліст загального відділу та здійснення контролю апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації (стаж державної служби 9 років 11 місяців), та Інна Шость, головний спеціаліст відділу призначень державних допомог управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації (стаж державної служби 27 років 5 місяців).

Учасники конкурсу проходили наступні етапи відбору:
1) складали комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіку функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця;
2) виконували практичні завдання;
3) виконували завдання на знання сучасних комп’ютерних технологій.

Учасники конкурсу показали високий рівень знань і професійно-ділових якостей. Після розгляду організаційним комітетом матеріалів учасників, переможцем першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» визначено Інну Шость.
Учасників конкурсу було нагороджено дипломами та призами.