"Урядова гаряча лінія"

Засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району

20 квітня 2017 року відбулось засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району за участю представників Козлівської, Соснівської, Великокаратульської сільських рад та представників Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.

На засіданні комісії перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік ознайомив присутніх членів комісії з розпорядженням голови адміністрації від 14.02.2017 № 105 «Про створення тимчасової контрольної комісії з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Переяслав-Хмельницького району».

Проаналізовано використання земель в межах і за межами населених пунктів, наявність земель запасу, чи обробляються дані землі та якими підприємствами на території Козлівської, Соснівської, Великокаратульської сільських рад Переяслав-Хмельницького району.