"Урядова гаряча лінія"

На Переяславщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Сім’я – це та основа суспільства, яка допомагає кожній людині реалізувати свої можливості, долати життєві негаразди, відчувати підтримку та любов рідних.
Саме українська сім’я славиться шанобливим ставленням до родинних цінностей. Коли в родинні панує злагода та повага, вміння чути та розуміти один одного, то тоді, вона стає маленькою цеглинкою з якої складається добробут, стабільність, а саме головне спокій у нашій великій державі.
Так, кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері, а  15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї.
Урочистий захід з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбувся у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури районної державної адміністрації.
З вітальними промовами, найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Любов Онопрієнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації Світлана Бутник.
З нагоди свята подяками голови районної державної адміністрації були нагороджені родини: с. Хоцьки – Кундик Надії Володимирівни та Василя Ростиславовича, с.Переяславське – Остапенко Тетяни Вікторівни та Олександра Миколайовича, с. П.Яненки –Зражевської Людмили Миколаївни та Миколи Івановича, с.Циблі- Сафарової Людмили Василівни та Віктора Юсифовича, с.Горбані – Мартинюк Олесі Петрівни та Василя Григоровича, с.Ковалин –Ярош Алли Валеріївни та Олексія Михайловича,  матері-героїні – с. Хоцьок –Ігнатенко Петруся Людвиківна та Зінченко Марія Антонівна.
Кожна родина підготувала музичне вітання з нагоди  свята. А сільські голови, де проживають  сім’ї розповідали історії про створення родин, народження дітей, сімейні традиції.
Окрім подяк родинам вручили квіти та подарунки.
Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного будинку культури, танцювального колективу  Будинку культури  с. Циблі (керівник Надія Данько), а вдячні глядачі  щирими оплесками  дякували організаторам свята, ведучим свята Анні Скляренко та Павлу Рекуну.