"Урядова гаряча лінія"

У закладах культури району відбулися заходи з відзначення Днів Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.
Долучилася до відзначення Дня Європи - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього і  бібліотеки Переяслав-Хмельницької ЦБС. Було цікаво, весело, пізнавально. У бібліотеках-філіалах проведено Євро-вікторину, Євро-бінго, гру «Подорож по країнах Європейського союзу», організовано тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції з питань діяльності ЄС та відзначення Дня Європи, а 17 травня в центральній районній бібліотеці було проведено інтернет-круїз «Європейські цікавинки».