"Урядова гаряча лінія"

Вшанували видатного українця – Миколу Костомарова

16 травня 2017р  виповнилося 200 років з дня народження видатного українського історика, етнографа, прозаїка, поета-романтика, мислителя, громадського діяча, етнопсихолога – Миколи Івановича Костомарова.

Роль Костомарова в розвитку української і російської історіографії величезна. Ним була внесена і наполегливо проводилася у всіх його працях ідея народної історії. Сам Костомаров розумів і здійснював її головним чином у вигляді вивчення духовного життя народу «Щира любов історика до своєї Батьківщини може виявлятися тільки в строгій повазі до правди», — повторював Микола Іванович. Цим принципом він керувався все життя.

Знагоди цієї ювілейної дати в центральній районній бібліотеці відбулось засідання літературної студії "Дитинець"  за участю Олега Князенка, Миколи Товкайла, Маріїї Гончарук та інших літстудійців.