Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Оголошення для суб’єктів підприємницької діяльності! Освітній онлайн вебінар «Державні закупівлі в Канаді: що? де? коли?»Для того, щоб ознайомити український бізнес з основними аспектами участі  в канадських публічних закупівлях проект Офісу з просування експорту GPAinUA, офіс малих і середніх підприємств Департаменту державних послуг і закупівель Канади спільно з канадсько – українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) проводять освітній онлайн вебінар «Державні закупівлі в Канаді: що? де? коли?».
Вебінар відбудеться 18 травня 2017 року(початок о 17.00 годині за Київським часом, тривалість вебінару – 2 години, мета вебінару – висвітлення можливостей участі українських компаній у закупівлях й ознайомлення із підходами до закупівель Уряду Канади).
Спікери: Менелаос Аргіропулос, керівник відділу з МСП, Офіс малих і середніх підприємств, Департамент державних послуг і закупівель Канади та Франсуа Рутьє, старший менеджер з питань торговельної політики, відділ державних закупівель, управління торгівлі та екології, Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Трансляція вебінару проходитиме на Facebook – сторінках проектів:
  • EPO (https ://www .facebook .com/exportpromotionoffice/);
  • GPAinUA (https://www.facebook. com/gpainua/);
  • CUTIS  (https://www.facebook.com/CUTISproject/).
Контактна особа: Костянтин Рижков, менеджер Проекту CUTIS (тел.: 0634320022, ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).