"Урядова гаряча лінія"

Проведено комісійні обстеження об'єктів дитячого оздоровчого центру “Славутич” та дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело надії»

На  виконання Протоколу № 5 від 25.03.2017 року  засідання  Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС та розпорядження голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації від 11.05.2017 року №313 «Про комісійні обстеження об'єктів, що мають соціальне значення, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, закладів харчування, продовольчої торгівлі при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації», робочою групою за участю представників райдержадміністрації, Переяслав-Хмельницького ГУ ДСНС України в Київській області та управління Держпродспоживслужби у Переяслав-Хмельницькому район проведено комісійні обстеження об'єктів дитячого оздоровчого центру “Славутич” та дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело надії».