"Урядова гаряча лінія"

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат

В залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації 19 травня 2017 року відбулось чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат під керівництвом Любові Онопрієнко – заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та керівників організацій та установ району по питанню погашення боргів боржниками Переяслав-Хмельницького району заборгованості до Пенсійного фонду.
За підсумками роботи комісії прийняті відповідні рішення, спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості до Пенсійного фонду.