"Урядова гаряча лінія"

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін провів апаратну нараду

13 червня голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку наради Андрій Пряхін привітав всіх присутніх з прийняттям рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України. Та зазначив, що «безвіз» матиме велике значення для багатьох українців. Рішення Європарламенту – це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це – ще більша гордість за українське  громадянство та привабливість українського паспорту.
Під час наради голова районної ради Петро Качкалда поцікавився з приводу наявності вакцини на ботулізм. Головниц лікар КЗ Переяслав-Хмельницька «Центральна районна лікарня» Володимир Якименко повідомив присутнім, що дана вакцина є в наявності. Представник Держпродспоживслужби в Переяслав-Хмельницькому районі Андрій Ваш, зазначив що наразі ситуація в районі є стабільною.
Головний лікар КЗ Переяслав-Хмельницький «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок повідомила про проведення роботи щодо впровадження на Переяславщині програми «Доступні ліки».
Начальник відділу молоді та спорту Борис Сонько прозвітувався щодо участі представників району 17 червня у обласному спортивно-масовому заході «Олімпійський день-2017».
Також начальник відділу культури Анна Скляренко доповіла про підготовку до гала-концерту арт-шоу «Переяславщина талановита», який відбудеться на Переяславщині 17 червня цього року.
Заслухавши звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації за проведену роботу на минулому тижні, Андрій Пряхін дав доручення відповідним структурним підрозділам.