Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Підведено підсумки роботи Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області за перше півріччя

14 липня 2017 року під час робочої наради керівництва Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2017 року.
Участь в нараді взяли начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції Олег Петренко, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, міський голова Тарас Костін та особовий склад поліції.
Під час наради обговорювалися результати проведеної роботи протягом півріччя за напрямками службової діяльності, стан виконавської дисципліни, стан розслідування кримінальних правопорушень вчинених у сфері транспорту протягом 6 місяців 2017 року та перспективи кримінальних проваджень до суду у липні 2017 року.
Заслухавши звіт роботи відділу поліції, голова адміністрації Андрій Пряхін подякував всьому колективу за роботу, адже згідно рейтингу робота Переяслав-Хмельницького відділу поліції є однією з найкращих в області. Також зазначив, що для позитивної роботи щодо виконання пріоритетних завдань, кожен співробітник поліції, перш за все, повинен сумлінно виконувати свої службові обов’язки, дотримуватися дисципліни та законності.
На завершення присутні вирішили для налагодження співпраці поліції з громадами міста та району провести найближчим часом в райдержадміністрації розширену нараду, на яку запросити сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, керівників установ, організацій та представників інститутів громадянського суспільства.