"Урядова гаряча лінія"

Відбулася апаратна нарада при голові Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації

17 липня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін провів апаратну нараду. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда,  керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Апаратна нарада розпочалася із урочистостей з нагоди Дня бухгалтера. Керівництво району привітало працівників бухгалтерської сфери з різних державних установ та організацій, вручили подяки, грошові нагороди та квіти, а відділ культури райдержадміністрації спільно з районним будинком культури підготував невелику, але цікаву програму.

Перед присутніми виступила начальник архівного відділу райдержадміністрації Олена Розовик з інформацією щодо 27-ої річниці  прийняття Декларації про державний суверенітет України. У своєму виступі Олена Іванівна проінформувала, що саме 16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, якою було проголошено наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. Також начальник архівного відділу адміністрації представила до уваги присутніх виставку архівних матеріалів та публікацій на дану тему.

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок поінформувала, що з однією з аптек оформляється документація щодо відпуску медичних препаратів за програмою «Доступні ліки».

Представник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Олександр Бутенко повідомив щодо виникнення 4 пожеж в населених пунктах району, які вчасно було ліквідовані, та вкотре наголосив про дотримання протипожежної безпеки.

По завершенню апаратної наради та заслухавши звіти всіх керівників і начальників установ, підприємств та організацій району, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.