Розпочато перевірку готовності навчальних закладів Переяслав-Хмельницького району до початку нового 2017/2018 навчального року

Традиційно, щороку в серпні проводиться перевірка готовності навчальних закладів Переяслав-Хмельницького району до початку нового 2017/2018 навчального року та підготовки до опалювального сезону.
Об’їзд навчальних закладів, а їх в районі 31 (23 загальноосвітніх навчальних закладів та 8 дошкільних навчальних закладів), розпочався 15 серпня 2017 року на чолі з головою Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрієм Пряхіним, начальником відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА Тамілою Дубиною, інженером з організації експлуатації та ремонту відділу освіти Сергієм Кузьковим, працівниками Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України у Київській області та представниками Управління Держпродспоживслужби в Переяслав-Хмельницькому районі.
У перший день було здійснено об’їзд 6 навчальних закладів  Переяслав-Хмельницького району .
В ході перевірки, яка триватиме до 19 серпня, директорам навчальних закладів вказується на недоліки, на які потрібно звернути увагу для безпечного перебування, праці та навчання учасників навчально-виховного процесу.