"Урядова гаряча лінія"

В Переяславі-Хмельницькому вітали спеціалістів філії експлуатації газового господарства регіональної газової компанії «Київоблгаз»

7 вересня голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, заступник голови РДА Любов Онопрієнко, міський голова Тарас Костін, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, в актовій залі Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства регіональної газової компанії «Київоблгаз» вітали колектив з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Керівники району та міста  звернулися з вітальними словами до присутніх та з нагоди відзначення професійного свята вручили подяки з грошовими винагородами спеціалістам газового господарства.
Начальник Переяслав-Хмельницької філії регіональної газової компанії “ПАТ Київоблгаз” Андрій Недяк також відзначив  фахівців газового господарства грошовими преміями та грамотами.