"Урядова гаряча лінія"

В Циблях відзначили спортивно-культурний, просвітницький захід «Неймовірна Переяславщина»

12 вересня 2017 року з нагоди входження села Циблі до рейтингу десяти «Неймовірних сіл України», відзначення Дня фізичної культури та спорту, проведення Олімпійського тижня в школі та 830-ї річниці задки слова «Україна» в Циблях відбувся спортивно-культурний, просвітницький захід «Неймовірна Переяславщина».
Розпочався захід на спортивному стадіоні, де серед учнів шкіл Переяслав-Хмельницького району проводилися спортивні змагання з волейболу, дартсу, гирьового спорту, попадання м’яча в баскетбольне кільце та набивання м’яча на кількість.
Продовжилися урочистості в будинку культури села Циблі, де зібралися школярі, спортсмени, сільські голови сільських рад району та небайдужі жителі села, які з цікавістю знайомилися з тим, як Циблі завоювали таку прихильність.
Також всі бажаючі в приміщенні будинку культури мали можливість ознайомитися з виставкою вишитих рушників затоплених сіл, історією створення села та переглянути фільм «Довіра», який був відзнятий в новоствореному селі в 1972 році.
Одне з затоплених 50 років тому сіл Циблі – зразкове експериментальне поселення. Щороку в останню неділю червня в Циблях збираються односельці затоплених В᾿юнища, Козинців, Комарівки та Городища, активісти організовують унікальний заплив «Дніпро ревучий», перепливають Канівське водосховище.
З вітальними словами до присутніх звернулася заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко та вручила сільському голові Сергію Дяченко Диплом фіналіста ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України» та сертифікат, також за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту подяки від голови райдержадміністрації та районної ради отримали активісти Переяславщини.
Громадською організацією «Корінь Нації» було організовано розіграш лотереї  на безкоштовну фотосесію в тунелі бажань з фотографом Юрієм Товкайлом.
Методист з розвитку туризму районного будинку культури Микола Богатир продемонстрував фотопрезентацію на тему «Неймовірні Циблі».
За результатами змагань, які відбувалися цього дня, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко та начальник відділу молоді та спорту РДА Борис Сонько вручили грамоти та медалі переможцям.
Всі присутні мали можливість переглянути відеоролик створений місцевими активістами «Відновлення спортивного залу» та знаменитий відеоролик про Циблі, котрий відзняли активні Циблівчани, про своє славне, рідне село.
Музичні вітання цього дня присутнім дарували народний аматорський хор «Дніпрові хвилі» та головний спеціаліст відділу культури Павло Рекун.