Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Урядова програма «Доступні ліки»

МОЗ опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі "Доступні ліки" для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою

Зазначається, що до оновленого реєстру увійшло 199 препаратів 43 виробників. При цьому з Євросоюзу походить 21 виробник, з України - 17, чотири з Індії та один з Ізраїлю. До цього у програмі брали участь 157 препаратів.

"У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями", - наголосили у Міністерстві.

До реєстру, зокрема, входить інформація про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати, якщо ціна на препарат перевищує граничну оптово-відпускну ціну.

З квітня цього року на відшкодування ліків за цією програмою з державного бюджету вже виділили 126 мільйонів гривень, а скористалися програмою 3,6 мільйона людей з відповідними рецептами. 

"Також зросла кількість аптек, що приєднуються до програми, участь у якій є виключно добровільною. На середину липня, учасниками програми вже були 6179 аптек. 

  • Нагадаємо, з 1 квітня в Україні стартувала програма "Доступні ліки", яка передбачає адресне відшкодування державою вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму й цукровий діабет II типу. .

Для того ж, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

Інформація щодо переліку аптечних закладів,

що приймають участь у Програмі «Доступні ліки»

в Переяслав-Хмельницькому районі, місті

 

 

Найменування суб’єкта  господарювання

Адреса суб’єкта  господарювання

Телефон суб’єкта  господарювання

1.

ФОП Смаль Жанна Геннадіївна

м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 137

(ТЦ «Софія»)

(04567) 7-11-25

2.

ФОП Власенко Галина Георгієвна

м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Сковороди, 68/38

(навпроти Будинку культури)

(04567) 5-38-70

3.

ТОВ «Пані Аптека»

м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 137,

КЗ «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»

(1-й поверх дитячої поліклініки)

(067) 233-93-19

4.

ТОВ «ІКОБ ДІСТРІБЮШН»

м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Богдана Хмельницького, 51

(навпроти «Будинку вчителя»)

(067) 446-91-51