"Урядова гаряча лінія"

Триває акція «Не будемо байдужими»

13 вересня 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької РДА в рамках проведення акції «Не будемо байдужими» відбулася робоча зустріч, до якої долучилися: психологи та заступники директорів із виховної роботи шкіл відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА, представники психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Переяслав-Хмельницької РДА та служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької РДА.

Мета акції – розширення та забезпечення ґрунтовної допомоги всім категоріям населення, збереження повноцінної сім'ї, в якій виховується молоде, здорове покоління, що здатне зробити вільний соціально-позитивний вибір. Попередження та профілактика девіантної поведінки. Привернення уваги суспільства до соціальних проблем кожного без вийнятку.

Перед присутніми виступила заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Любов Онопрієнко. У своїй промові зробила акцент на відповідальному ставленні до кожного учня, сім'ї де виховується та небайдужості до оточуючих.

Завідувачка психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА Ірина Бідюк продемонструвала присутнім відео-презентацію «Профілактика та виявлення суїцидальної поведінки серед учнівської молоді» з метою попередження суїциду. Надала практичні поради щодо виявлення за допомогою спеціальних діагностик та методик. Акцентувала увагу присутніх на просвітній роботі з батьками учнів.

Начальник служби у справах дітей та сім'ї  Світлана Бутник наголосила про важливість співпраці та взаємодопомоги з метою попередження та недопущення  подібних явищ серед шкільної молоді. Проінформувала про надання компетентної допомоги  у разі звернення до спеціалістів служби.

Директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль нагадала про важливість та своєчасність повідомлень з метою недопущення складних життєвих обставин у сім’ях.

З метою інформування шкільної молоді у приміщеннях та на інтернет сайтах шкіл району будуть розміщені контактні телефони організацій, за якими можна звернутися у разі потреби.