«Кожній дитині потрібна родина»,-під таким гаслом пройшло свято у Горбанях

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.
  Так, в кінці вересня  відзначається День усиновлення. Це свято співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Це свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.
Урочистий захід з нагоди Дня усиновлення відбувся у селі Горбані Переяслав-Хмельницького району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
З вітальними промовами, найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та щасливих усмішок до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Любов Онопрієнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації  Світлана Бутник, сільські голови.
За духовний і національний розвиток української родини, турботу про збереження сімейних традицій та цінностей, гідне виховання дітей та зразковий приклад для наслідування іншими родинами, було вручено подяки та подарунки прийомним сім’ям – Розі та Сергію Скляренку, Галині Сидоренко, Оксані  Савицькій, Оксані Коханівській та Велерію Кириченку, патронатній родині Наталії та Євгенію Дудко, опікунським родинам – Уляні Проценко, Ользі Пагер та Ользі Лаврінчук.
Святкового настрою додав концерт за  участю талановитих виконавців районного будинку культури, вокального ансамблю  «Первоцвіт» (с.Горбані) та самих дітей, які виховуються у прийомних родинах, а вдячні глядачі подарували їм щирі оплески.