Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!В Переяслав-Хмельницькому районі розпочато командно-штабні навчання

30-31 жовтня в Переяслав-Хмельницькому районі заплановано проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Переяслав-Хмельницької  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Навчання відбувається за участю керівного складу органів управління та сил цивільного захисту, членів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісій з питань евакуації, Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області, 27-ДПРЧ (м. Переяслав-Хмельницький), структурних підрозділів виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, сил і засобів Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області та спеціалізованих служб цивільного захисту.
30 жовтня відпрацьовувалися такі ввідні – відпрацювання порядку проходження інформації про загрозу виникнення НС; дії оперативно-чергових служб при отриманні інформації про проходження циклону територією району. Організація роботи з переведення Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області в режим функціонування надзвичайної ситуації; отримання інформації про ДТП яка сталася в результаті зіткнення автобуса з вантажним автомобілем в с. Циблі; виконання практичних заходів з евакуації дітей в результаті несприятливих погодних умов.
На 31 жовтня заплановано проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань на об’єктах району (ПрАТ «Київобленерго» Переяслав-Хмельницька РП, СЛД №3 м. Переяслав-Хмельницький РЦТ №223 м. Бровари КМФ ПАТ «Укртелеком»; огляд готовності до дій за призначенням спеціалізованих служб цивільного захисту у режимі повсякденного функціонування; оцінка ступеня готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням у режимі повсякденного функціонування; оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької РДА та загальний розбір командно-штабного навчання.

   

      

   

  


      

  


БІЛЬШЕ ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ