Проведення командно-штабних навчань в Переяслав-Хмельницькому районі

Згідно з графіком проведення спеціальних об’єктових завдань і тренувань з питань цивільного захисту затвердженого Головою Переяслав-Хмельницької районної адміністрації 16 жовтня 2016 року (відповідно вимог Постанови КМУ №444 від 2013 року), 31 жовтня відпрацьовувалося проведення спеціальних об’єктових тренувань на Переяслав-Хмельницькому районному підрозділі АрАТ «Київобленерго» та станційній лінійній дільниці №3 м. Переяслав-Хмельницький РЦТ №223 КМФ ПАТ «Укртелеком».
Також цього дня було проведено огляд готовності до дій за призначенням спеціалізованих служб цивільного захисту у режимі повсякденного функціонування, оцінку ступеня готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням у режимі повсякденного функціонування, засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької РДА та загальний розбір командно-штабного навчання з оформленням відповідного протокольного рішення.
З кращого боку слід відмітити організацію роботи штабу з ліквідації наслідків НС, зокрема: визначено місце роботи робочих груп штабу в приміщенні РДА; кількість створених груп штабу та їх комплектація персоналом відповідала рекомендованому переліку; форми термінових та строкових донесень готувались та надавались у встановлені строки; картографічні, оперативні, розпорядчі та формалізовані документи штабу були в наявності та опрацьовувалися.