Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!День молитви за сиріт

День молитви за сиріт – це день, у який віруючі люди по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. День молитви відбувається щорічно, у листопаді місяці.
З нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт 10 листопада 2017 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають в районі. Учасників заходу привітала начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник. Звертаючись до присутніх дітей, вона сказала: «Кожна дитина є дорогоцінною і має право на захист, повноцінний розвиток та виховання у люблячій сім’ї. Ми робимо все для того, щоб ніхто та ніколи не казав, що життєві невдачі у вас через те, що ви сироти».
У цей день діти зустрілися з священником Української православної церкви Київського патріархату, який провів спільну молитву за спасіння  і Божий захист кожної дитини.