"Урядова гаряча лінія"

Проведення особистого прийому громадян заступником голови–керівником апарату КОДА В’ячеславом Кучером у Переяслав-Хмельницькій РДА

10 листопада заступник голови–керівник апарату Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян в Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.
Участь у проведенні прийому взяли голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда, міський голова Тарас Костін, начальник Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури Денис Радійчук, майор поліції, начальник сектору превенції Переяслав-Хмельницького відділу ГУНП в Київській області Сергій Полтавець, головний лікар КЗ Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Володимир Якименко, головний спеціаліст з питань звернень громадян РДА Наталія Басараба.
На особистий прийом до заступника голови-керівника апарату КОДА прийшли жителі Переяславщини, звернення яких потребували підтримки з боку представників обласної влади.
Під час прийому були розглянуті питання щодо незаконного спилювання дерев та будівництва стоянки для великовагових машин, ізоляції психічно хворої особи, яка погрожує сусідам, жителям села, неможливого проживання в квартирі, незаконного присвоєння земельної ділянки, незаконного будівництва ТЕЦ, накладення дисциплінарного стягнення із держслужбовців, заміни вікон у спортзалі школи та питання щодо об'єднання територіальних громад.
За результатами спілкування В’ячеслав Кучер дав доручення керівництву району та міста опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.