"Урядова гаряча лінія"

Засідання Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань перевезень

13 листопада 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася нарада з питань перевезень за участю органів місцевого самоврядування та перевізників Переяслав-Хмельницького району під головуванням голови адміністрації Андрія Пряхіна.
Найгострішим було питання щодо вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування.
За результатами проведеної наради було вирішено підготувати лист-звернення до Київської обласної державної адміністрації щодо залучення  перевізників, які виконують рентабельні маршрути (в першу чергу - міжміські) до виконання перевезень, які мають соціальне навантаження, замовником яких є КОДА.
Крім того, структурним підрозділам Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації доопрацювати механізм щодо відшкодування витрат за перевезення за участі бюджету району та сільських рад і подати на розгляд чергової сесії Переяслав-Хмельницької районної ради.