"Урядова гаряча лінія"

Міжнародний туристичний прес-тур за участю Переяслав-Хмельницького району

10 листопада 2017 року відбулася  презентація туристичних об’єктів України для представників іноземних ЗМІ Туреччини, Білорусі,Чехії, Молдови, Німеччини, Іспанії та Литви. Київщину туристичну та,власне, Переяслав-Хмельницький район представлено в  київському прес-клубі «Територія реформ».

Окремо було презентовано туристичний потенціал Чорнобиля, Переяслав-Хмельницького району та НІЕЗ «Переяслав».  Переяслав-Хмельницький район та частково місто Переяслав, презентував методист з розвитку туризму РБК – Микола Богатир. Також, під час заходу діяла туристична фотовиставка визначних об’єктів Переяславщини.

Дуже приємно порадував той факт, що об’єкти, які місцеві жителі начебто не хочуть визнавати як туристичні, зацікавили іноземних представників ЗМІ.