"Урядова гаряча лінія"

Київська область: проведено комплексне відпрацювання об’єднаної територіальної громади

Біда часто приходить, звідки не чекають. Але у даних випадках причинно-наслідковий зв'язок досить передбачуваний:  лихо виникає у тих оселях, де не дотримуються правил пожежної безпеки  з початком опалювального сезону.

Пічне опалення, експлуатація побутового газу та обігрівальні прилади завжди повинні знаходитись у справному стані та під наглядом господаря, адже найменша недбалість призводе до незворотних наслідків: у ліпшому випадку це матеріальні втрати, а у гірших – загибель людей.

Аби уникнути цього, 14 листопада співробітники ДСНС спільно з керівником апарату Переяслав-Хмельницької РДА Валерієм Перчуком та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександром Гопанчуком,  представниками національної поліції, служби «Київоблгазу» та в супроводі телеканалу «Інтер»  провели рейд-перевірку, щоб попередити можливі випадки виникнення пожеж. Цього разу відпрацювання відбулось у Переяслав-Хмельницькому районі в об’єднаній  територіальній громаді сіл Стовп’яги і Гречаники.

Особлива увага приділялась неблагонадійним сім’ям,  багатодітним родинам та одиноким людям похилого віку. Спеціалісти перевіряли дотримання правил пожежної безпеки, справність та правильність експлуатації обладнання осель: груби, печі, котли, газові плити і балони.

Відвідавши місцеві оселі, рятувальники залишили свої рекомендації  і поради щодо усунення виявлених порушень, вручили інформативні листівки господарям на пам'ять.

Як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають позитивний результат, оскільки після масово-роз’яснювальної роботи фахівців ДСНС громадяни починають задумуватись над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у повсякденне життя.

ГУ ДСНС України у Київській області