"Урядова гаряча лінія"

На Переяславщині відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування  – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.
Сьогодні,  у  районному будинку культури відбулися урочистості, на які зібралися депутати районної та сільських рад,  сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, працівники районної ради та райдержадміністрації, представники громадськості.
Усіх присутніх з професійним святом привітали заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським та  селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення професійного свята Дня місцевого самоврядування Почесну Грамоту та  Подяки та від голови Київської обласної ради отримали - депутат Переяслав-Хмельницької районної ради VII скликання -  Володимир Ярема, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко та сільський голова Гайшинської сільської ради Олександр Тур.
Також Любов Онопрієнко та Петро Качкалда провели церемонію нагородження  кращих  працівників  органів  місцевого самоврядування Переяславщини.
Продовжилися урочистості святковою концертною програмою, де музичні вітання на адресу працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу району  подарували естрадний гурт «Ерідон», зразковий танцювальний ансамбль «Ластівка» (с. Циблі),   Дует  «Два кольори» (с. Виповзки) та сімейний дует Салтикових.