"Урядова гаряча лінія"

КЕРІВНИКАМ ТА СПЕЦІАЛІСТАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ !!!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації просить прийняти участь у виїзному семінарі Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації який відбудеться 12 грудня 2017 року об 11.00 год. в приміщенні  актової зали Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, за участю сільськогосподарських підприємств, спеціалістів та керівників структурних підрозділів агропромислового розвитку: Баришівської, Бориспільської, Броварської, Згурівської, Яготинської райдержадміністрацій.
         На семінарі будуть розглянуті питання:
- Програми державної підтримки сільського господарства у 2018 році;
 - Механізми створення агротуристичних кластерів на територіях об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Київській області:
- Якісний аналіз ґрунтів – основа збереження та підвищення родючості земель сільськогосподарського призначення;
- Управління погодними ризиками в агробізнесі;
- Актуально про податкове, земельне та трудове законодавство у 2018 році;
- Обговорення. Питання та відповіді.
Реєстрація з 10-30.