На Переяславщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року в актовій залі РДА зібралися керівники установ, організацій, працівники райдержадміністрації, районної ради та громадськість для гідного   відзначення  мужності,  самовідданості  і
високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на
Чорнобильській   АЕС.
Дивлячись відео-сюжети «День  в історії» про  вибух  на  Чорнобильській  АЕС та відеокліп  на пісню Наталії  Май «Чорнобильська  біда» присутні мали можливість згадати ті страшні події 1986 року.
Під час заходу своїми спогадами поділився наш земляк, житель села Ковалин, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – Віталій Синенко, який під час тих трагічних подій працював на ЧАЕС.
Звертаючись до присутніх голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  Андрій Пряхін зазначив, що події Чорнобиля ніколи не зітруться в пам'яті десятків поколінь, а катастрофа назавжди залишиться спільним болем. Щиро подякував всім, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.  Побажав усім присутнім миру, здоров'я та довгих років життя.
Пам'ять тих, хто боровся із наслідками аварії на ЧАЕС, вшанували хвилиною мовчання.
За героїзм, самовідданість та мужність проявлені у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, врятоване майбутнє для своїх нащадків подяками від голови райдержадміністрації та голови районної ради з грошовими винагородами нагороджені жителі Переяславщини - учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У виконанні гурту  «Первоцвіт», будинку  культури  села Горбані, прозвучала  пісня «Лелеча  доля» та «Помолюся тихо».  Художнє читання виконала Ольга Онопрієнко (директор будинку культури села Горбані).
Нехай у цей день, тяжкі дзвони Чорнобиля  відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. Хай залишиться у минулому і ніколи не повториться у майбутньому жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ці події навчить нас цінувати мир та спокій.