Відбулись урочистості та церемонія нагородження лауреатів культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі»

З нагоди 85-річчя утворення Київської області, 09 грудня 2017 року об 11:00 у м.Обухів Київської області в приміщенні районного центру культури і дозвілля відбулись урочистості та церемонія нагородження лауреатів культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі».
Делегація Переяслав-Хмельницького  району також була запрошена на цей захід. Велика кількість колективів та майстрів декоративно-прикладного (ужиткового) мистецтва Київської області стали лауреатами культурно-мистецької акції. З нашого району удостоївся нагородження народний вокальний  ансамбль «Калинонька» Єрковецького сільського Будинку культури, керівник художній Кондратенко Катерина Вікторівна.
Окрасою заходу став виступ Державного академічного Волинського народного хору.