У районному будинку культури відбулося свято «По країні Миколай мандрує»

21 грудня у районному будинку культури відбулося районне свято «По країні Миколай мандрує», яке спільно організували служба у справах дітей та сім’ї, районний центр соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді, відділ культури, відділ освіти, зокрема Будинок дитячої та юнацької творчості. Перед початком святкового дійства відбулися майстер-класи: з виготовлення новорічного сувеніра з елементами декоративного розпису, виготовлення новорічного подарунку в техніці канзаши, виготовлення домашнього оберегу-домовичка та ляльки-мотанки.
Діти з великим задоволенням та цікавістю взяли участь у флеш-мобі та отримали призи та приємні враження від святкового квесту. Зі святом дітвору привітала начальник служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації Бутник Світлана, яка  побажала всім присутнім гарного, святкового настрою, щасливого дитинства та здійснення всіх  мрій.
Незабутні враження та святкову атмосферу подарували глядачам юні таланти Переяславщини, зокрема вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти. Організатори  подбали про те, щоб свято залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок.