ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

26 грудня 2017 року  в залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації під головування голови РДА Андрія Пряхіна відбулася апаратна нарада. Участь в нараді взяли голова районної ради Петро Качкалда, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Бобровнік, заступник голови РДА Любов Онопрієнко, заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук,  керівники  установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку наради керівництво району привітали всіх присутніх з прийдешніми святами. Керівники установ та організацій доповіли про здобутки протягом року та поділилися планами на наступний 2018 рік.
Також під час наради начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко поінформував присутніх про проведення 27 грудня цього року командно-штабних навчань, а начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА Олександр Гопанчук вкотре роз’яснив дії під час КШН.
Головний лікар КЗ Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька районна лікарня» Володимир Якименко  зазначив, що наразі активно працюють над створенням електронної реєстратури.
Головний лікар КЗ Переяслав-Хмельницької районної ради Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок зауважила, що завдяки підтримці влади, програма «Чорнобильські ліки» на Переяславщині спрацювала на 100%. На наступний рік планується додати ще 3 категорії ліків. Також зазначила,  що з початку 2018 року працюватимуть по комп’ютеризації та облаштуванні пункту невідкладної допомоги.