Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській областінагадує правила пожежної безпеки

Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області вітає всіх із наступаючими святами Нового Року, Різдва Христового та нагадує правила пожежної безпеки. Попереджаємо Вас, що при влаштуванні новорічної ялинки необхідно дотримуватись таких правил пожежної безпеки:

• Не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;

• Надійно встановіть її на стійкій підставці;

Не прикрашайте ватою, папером, марлею та іншимилегкогорючими матеріалами;

• Не дозволяйте дітям самостійно запалювати біля ялинки бенгальські вогні, користуватися хлопавками та піротехнічними виробами;

• Для ілюмінації використовуйте електричні гірлянди заводського виготовлення;

• Не залишайте дітей біля ялинки без нагляду.

Державний пожежний наглядзвертається до вас з проханням та застереженням про використання піротехнічних виробів. Під час Новорічних та Різдвяних свят багато із вас та ваші діти будуть використовувати піротехнічні вироби заради розваги, не купуйте ці вироби на ринках та в торгових кіосках, тому що ця продукція не сертифікована в України та продаж її заборонений. Сертифіковану піротехнічну продукцію можна придбати лише в призначених для цього магазинах.

За останні роки в Україні значно зросла кількість пожеж та травматизму, які виникають від використання  піротехнічних виробів.

Просимо вас, шановні батьки, дивіться за дітьми та не допускайте використання ними піротехнічних виробів. Пам’ятайте, що їх використання може призвести до виникнення пожежі, яку легше попередити, ніж загасити.

У випадку виникнення пожежі телефонуйте за номером «101».