Місцеві бюджети території обслуговування Броварської ОДПІ протягом 2017 року отримали понад 3,4 млрд. гривень

Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:

- 1,9 млрд. грн. податку з доходів фізичних осіб, надходження збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на                    32 відсотки;

- 367,7 млн.грн. земельного податку,  надходження  перевищили минулорічні показники на 15,3 відсотки;

- 364,6 млн.грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність,    надходження збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого на 84,2 відсотки.

Протягом минулого року суб’єктами господарювання та громадянами сплачено до місцевих бюджетів 70,1 млн. грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що на 64,7 відсотки більше ніж за 2016 рік.

Необхідно зазначити,  що досягнення таких показників це внесок кожного у розвиток місцевих громад. Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.

Броварська ОДПІ