Діти Переяслав-Хмельницького району отримали подарунки під час різдвяних свят та зимових канікул

За доброю традицією вже декілька років поспіль учні загальноосвітньої школи № 6 міста Переяслава-Хмельницького напередодні новорічних та різдвяних свят організовують благодійну акцію для дітей незахищених категорій Переяслав-Хмельницького району та мешканців Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку.
Разом зі своїм наставником Оленою Салівон маленькі школярі з великим чуйним серцем зібрали м’які іграшки, канцтовари, одяг, розвиваючі ігри для сільської малечі. За допомогою фахівців Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді близько 50-ти діток району отримали подарунки під час різдвяних свят та зимових канікул.
Директор Центру щиро дякує учням школи №6, їхнім батькам та наставникам за те, що вони вчаться буди чуйними, добрими,  небайдужими до тих, хто потребує підтримки.