В Переяслав-Хмельницькому районі відкрито пункт обігріву

В Переяслав-Хмельницькому районі стан доріг під контролем
Інформуємо, що з 01.01.2018 року дороги загального користування місцевого значення перейшли до управління Київської обласної державної адміністрації.
Для забезпечення зимової та літньої експлуатації таких доріг у Переяслав-Хмельницькому районі на відповідній договірній основі залучається місцеве будівельне шляхове підприємство ТОВ «Агрошляхбуд».
Дороги були посипані протиожеледною сумішшю. На очистку доріг вийшло 6 одиниць спеціальної техніки, яка в першу чергу забезпечує очистку доріг на автобусних маршрутах та маршрутах шкільних автобусів.
Крім цього було задіяно 53 одиниці техніки фермерських господарств та підприємств району для розчистки та ліквідації снігових заметів.
Також 18 січня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА Олександр Гопанчук, начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області Сергій Лисенко та начальник сектору превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Сергій Полтавець відкрили пункт обігріву, який знаходиться на 82 км автошляху Бориспіль-Золотоноша-Дніпро на межі Київської та Черкаської областей. Даний пункт обігріву облаштований та забезпечений продуктами харчування, де кожен пересічний громадянин зможе зігрітися та перечекати негоду.