Урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія є важливою історичною віхою в боротьбі українського народу за свободу, яка залишиться у пам’яті сьогоднішнього та прийдешніх поколінь.
З нагоди відзначення 99-ї річниці Дня Соборності України в актовій залі РДА відбувся урочистий захід, участь в якому взяли керівництво райдержадміністрації та районної ради, керівники установ та організацій, працівники райдержадміністрації.
На початку заходу всі присутні мали можливість переглянути відеоролик «День Соборності України» та пригадати основні події 1917-1921 років.
Із урочистими промовами до присутніх звернулися голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін та перший заступник голови РДА Юрій Бобровнік, які закликали всіх присутніх до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя.
Також начальник архівного відділу адміністрації Олена Розовик представила  присутнім презентацію, де було згадано найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації. Андрій Володимирович подякував Олені Іванівні за збереження та донесення архівних документів та, принагідно привітавши з днем народження, вручив букет квітів.
Патріотичного настрою всім додав музичний номер у виконанні Оксани Ковальчук.
Хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв, хто поклав своє життя на вівтар незалежності та соборності під час Революції Гідності та війни з російським агресором на сході країни в наш час.
На завершення заходу керівники району поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесній Сотні та пам’ятника Тарасу Шевченка.